.... vybrané:

Podzim

Letos se pěkně vyvedlo "babí léto" a já jsem se snažila tu krásu zachytit svým fotoaparátem. Jak se to povedlo lze posoudit ZDE.

Dovolená v Jihlavě

Letos jsme byli na krátké dovolené u Jihlavy na vrchu Šacberk. Vzpomínal na dětství a fotil můj muž - ZDE.

Letní fotografie

Stále chodíme s kamarádkami na vycházky, převážně jen do blízkého okolí Brna. Vždy se najde něco pěkného k fotografování. Galerii jsme rozdělila na fotky krajiny ZDE a na fotky květeny ZDE.

Vnoučci

Pořád se něco děje a tak fotím, abych zachytila ty okamžiky radosti s vnoučaty. ZDE

Na vláčkách v Olympii

Navštívili jsme dětské nádraží Olympie, neměla jsem foťák, ale pár fotek jsem udělal přes mobil. Byla tam moc pěkná atmosféra, všichni si to náramně užívali - viz ZDE.

Klučíci stále rostou

Posbírala jsem pár fotografií pořízených v době od ledna do května roku 2013, jsou ZDE.

Konečně jaro!

Po zasněženém aprílu se jaro mohutně přihlásilo a příroda začala velkým tempem rozkvétat ZDE.

Zimní vycházky

V letošním roce jsme si opravdu dostatečně užili zimy! V lednu začalo sněžit a s přestávkami jsme se sněhu nezbavili až do dubna - viz poslední 4 foto této série, které byly právě foceny 2. dubna! Fotogalerie ZDE.

Kuklík a jóga

Můj první delší pobyt v přírodě je jako každý rok výjezd na Vysočinu na Kuklík. Setkání s přáteli, kvalitní cvičení jógy s Evou Hanákovou, perfektní ubytování i strava nepokazilo ani nepodařené zahájení cesty kvůli poruše autobusu. Nakonec jsme byli všichni spokojeni a užívali jsme si pobytu s radostí. Už se těším na další pobyt v příštím roce. Foto ZDE.


bartod C 2009        |