Fotogalerie

Rok 2008

V tomto roce mám hodně fotografií, protože nosím s sebou stále svůj malý foťáček Canon a fotím a fotím a fotím ...

S kamarádkami na vycházce

Nemohu již chodit na společné vandry, ale mám výborné kamarádky, se kterými chodíme na krátké vycházky do nejbližšího okolí Brna, tak např. na hrad Veveří nebo do oblíbeného Mariánského údolí apod.


Hrad Veveří

Do Mariánského údolí

Z procházek v létě

Vyhlídkový let  a dovolená na Soláni

S manželem a se zetěm jsem absolvovala hodinový vyhlídkový let. Nejdříve jsme letěli nad Blansko, potom k Brněnské přehradě a nakonec na jih od Brna směrem na Dolní Kounice a odtud zpět na letiště.

V srpnu jsme byli s manželem na dvou týdenní dovolené na Soláni. Bydleli jsme přímo na vrchu Soláň, užívali jsme si nádherných rozhledů jak na Velké Javorníky, tak na druhou stranu na Beskydy. Příroda je tam opravdu velmi pěkná. Fotili jsme s manželem na střídačku, takže ne všechny fotky jsou moje.


Vyhlídkový let

Ze Soláně

Podzimní toulky přírodou

A zase je tu podzim a já nevím, co dříve vyfotit, abych zachytila všechnu tu krásu a barevnost. Tak  třeba ty Lužánky, to bylo moc působivé, včetně těch návštěvníků.

Dále zde jsou fotky z vycházek okolo Svratky, Ponávky, Kohoutovic. Taky z lesů v okolí Útěchova, kde jsme s kamarádkou objevily krásnou mýtinu s Midlochovým pomníkem. S jinou kamarádkou jsem byla v arboretu MZLU. A nakonec pár barevných fotografií, tak trochu uměleckých pokusů.


Lužánky

Z procházek na podzim

Z Útěchova

Arboretum

Trochu umění

Martínek

Narodil se dne 23.11.2008 chlapeček jménem Martin, vážil 3,82 kg,  měřil 50 cm. Máme z něho všichni velkou radost. Ještě neměl dva týdny a už jsme byli pozváni na návštěvu - zde je pár fotografií, které dělali novopečení rodiče a taky můj muž, novopečený děda.


Martínkovy první dny

 


bartod © 2008 Na počátek stránky    |     Hlavní stránka