Fotogalerie

Rok 2003

Zájezd do jižních Eech

Tehdy to všechno začalo - byla jsem na zájezdu v jižních Čechách a protože jsem fotila na digitální fotoaparát, chtěla jsem své fotky poskytnout k nahlédnutí i ostatním účastníkům zájezdu. To mě přivedlo k myšlence založit si webovou stránku


Český Krumlov

Červená Lhota

Třeboň

Turistika čili vandrování

Celý život ráda chodím do přírody. Našla jsem si spolčnost, se kterou jsem chodila na vandry. Bývalo nás asi okolo 20 milých lidí, všechno plánoval a řídil Vladimír Kalas.
Mám ještě jinou spolčenost, se kterou se vandruje ještě lépe. Chodí nás asi 5-8 a právě proto jsme si bližší a je nám spolu dobře. Jsou to mé kamarádky „Amazonky", se kterými vyrážíme pravidelně na naše oblíbená místa. Tyto vandry bývají do dneška, jen já už s nimi nechodím (ze zdravotních důvodů).


Kalas - vandry

Kamarádky Amazonky

Oblíbená místa

První digitální fotografie

Zkouším výhody digitální fotografie. Ráda fotografuji krajinu, nejvíce jsem spokojená, pokud fotka vystihuje atmosféru daného okamžiku. Také mám ráda fotografie květin, oceňuji výhodu funkce makrofotografie. Hledám netradiční pohledy při procházkách byť jen v nejbližším okolí.


Krajina

Květiny

Brno

Zde je ještě další pokus a sice o panoramatický snímek Jde o pohled z vrchu Metodka u Koníkova na Českomoravské vysočině.


bartod C 2009     <   |