Fotogalerie

Rok 2006

Penzion Kukla a jóga, i tajei

Každoroení setkání s milými lidmi a s jógou jako vždy v penzionu Kukla na Kuklíku u Nového mista n.M. Znovu mi potišila svými fotkami kamarádka Mirka, já si ješti na takovou akci netroufám, nemám na to síly. Poesto jsem ráda, že se mohu potišit alespoo nad obrázky, jak zimními tak i podzimními.
Poslední série je sestavena z fotek, které jsem pooídila poi cvieení tajei s Vladimírem Zemanem. Tajei mám moc ráda, to muže cvieit i málo pohyblivý elovik jako já. Je to výborná relaxace v pohybu. Více informací najdete na http://www.sec-brno.cz/ .


Zimní pobyt

Kuklík na podzim

Nacvieujeme tajei

Lázni Velké Losiny

Byla jsem na doléeení v lázních Velké Losiny. Procedury mi hodni zmáhaly, ale poesto jsem usilovni chodila na procházky a fotila.
Také jsme se vypravili s manželem na prohlídku poehrady na nedalekých Dlouhých stráních. Je to opravdu nevšední zážitek. (Toto fotil muj muž.)

Velké Losiny

Dlouhé Stráni

Barvy podzimu

Tady mohu napsat to stejné, co minulý rok - toto jsou obrázky z mých krátkých vycházek do nejbližšího okolí. Tentokráte je to Kamenný vrch a lesy okolo Kohoutovic. Znovu jsem okouzlena tou krásou barev.

 
Barevný podzim
 
 

bartod C 2008 Na poeátek stránky    |     Hlavní stránka