Fotogalerie

Rok 2006

Penzion Kukla a jóga, i tajči

Každoroční setkání s milými lidmi a s jógou jako vždy v penzionu Kukla na Kuklíku u Nového města n.M. Znovu mě potěšila svými fotkami kamarádka Mirka, já si ještě na takovou akci netroufám, nemám na to síly. Přesto jsem ráda, že se mohu potěšit alespoň nad obrázky, jak zimními tak i podzimními.
Poslední série je sestavena z fotek, které jsem pořídila při cvičení tajči s Vladimírem Zemanem. Tajči mám moc ráda, to může cvičit i málo pohyblivý člověk jako já. Je to výborná relaxace v pohybu. Více informací najdete na http://www.sec-brno.cz/ .


Zimní pobyt

Kuklík na podzim

Nacvičujeme tajči

Lázně Velké Losiny

Byla jsem na doléčení v lázních Velké Losiny. Procedury mě hodně zmáhaly, ale přesto jsem usilovně chodila na procházky a fotila.
Také jsme se vypravili s manželem na prohlídku přehrady na nedalekých Dlouhých stráních. Je to opravdu nevšední zážitek. (Toto fotil můj muž.)

Velké Losiny

Dlouhé Stráně

Barvy podzimu

Tady mohu napsat to stejné, co minulý rok - toto jsou obrázky z mých krátkých vycházek do nejbližšího okolí. Tentokráte je to Kamenný vrch a lesy okolo Kohoutovic. Znovu jsem okouzlena tou krásou barev.

 
Barevný podzim
 
 

bartod © 2008 Na počátek stránky    |     Hlavní stránka