Fotogalerie

Rok 2007

Vzpomínka na Milenu

Tuto fotogalerii musím, bohužel, zahájit smutnou zprávou, v červnu zemřela naše kamarádku Milena Hanzálková. Byla výjimečná žena, věděla si se vším rady, vždy byla v dobré náladě, kterou přenášela na své kamarádky. Zde je pár fotografií  z vandrování a lyžování s jógou, kterých se Milena moc ráda zúčastňovala. Stále na ni vzpomínáme, schází nám.


 

Milena Hanzálková

 

Letní toulky přírodou

Několik krásných  dní jsme pobyli s manželem na Českomoravské vysočině v Podlesí u Sněžného. Znovu jsem byla uchvácena krásou těch známých míst - Blatiny, Medlov, Milovy, Sněžné a Kuklík.
V létě jsme byli v Pístovicích i s našimi dětmi, abychom si zavzpomínali na naše první rekreační pobyty v chatkách Ergonu. Celá chatová oblast se úplně změnila, jen ten rybník zůstal stejný.
Při dalším pobytu na naší oblíbené vysočině jsme navštívili skanzen na Veselém kopci.


Podlesí u Sněžného

Pístovice

Skanzen

Historické Brno, barvy podzimu

Po prohlédnutí zajímavých historických fotografií Brna jsem dostala nápad, jaké by bylo po letech  srovnání se současností. A tak vznikla tato prezentace.
A znovu fotky barevného podzimu, tentokráte z vycházek na Kamenný vrch, do Kohoutovických lesů nad Farinovu zatáčku, do Líšně do okolí Velké Klajdovky.


Historické a současné Brno

Podzimní nálada
 

bartod © 2008 Na počátek stránky    |     Hlavní stránka