Fotogalerie
(kliknutím na text pod obrázkem se otevře fotogalerie)

Rok 2009

Poslední fotografie roku


 

Pozimní fotografie

 

Martínkovy narozeniny - S Martínkem v přírodě (srpen-září)  -Mokrohorská zahrada


 Narozeniny

V přírodě

Zahrada

 

Martínek 6-8měsíční - dovolená v Cikháji - letní vycházky (Ořešín, přehrada, Vysočina).


Znovu Martínek

Cikhaj

Ořešín a jiné

Fotografie z jarních vycházek


Lesní motivy

Květy jara

Z arboreta a jiné

Martínek má 5 měsíců - Hrad Veveří a vypuštěná přehrada -  Nový papoušíček Švitorka.


Martínkovy pokroky

Hrad Veveří

Švitorka

Pobyt v Luhačovicích

Od roku 2002 jezdím každoročně do Luhačovic na kurz cvičení s jógou, který pořádá Vladimír Zeman. Vždy je to nádherně strávený týden. Tenkrát jsem ještě měla dostatek sil, tak kromě cvičení jsem hodně chodila do okolí na procházky, fotky jsou ještě z klasického fotaparátu.  Letos nám počasí moc nepřálo, ale přesto jsem si pobyt  spolu se svými přáteli v pohodě užívala, i trochu fotila, jak na cvičení tak i na procházkách.

Vítání do života

14. března Martínek absolvoval svou první společenskou událost, a tou bylo vítání občánků do života. Slavnost se konala v kapitulní síni v Zábrdovicích, kde bylo současně pozváno 10 miminek i se svými rodinami. Martínek to celé zvládl vzorně, akce trvala asi hodinu a převážně se na ní fotografovalo a natáčelo.


Vítání

Luhačovice 2002

Luhačovice 2009

Výstava fotografií

Moje kamarádka Eva H. mně zařídila v místě, kde bydlí, výstavu mých fotografií. Z počátku jsem se bránila, protože se nepovažuji za umělce, ale fotografování je mým koníčkem. Nakonec jsem souhlasila. Děkuji všem, kteří mi tohle umožnili. Doufám, že jsme přispěla k oživení všedních dnů těch, kteří shlédli mé fotografie. Bylo milé slyšet chválu i z úst odborníků umění, např. od p. K. aj.


 

Výstava

 

Zimní krajinou

Letošní rok dopřeje i Brňákům trochu té sněhové nadílky. Podařilo se mi vyrazit na procházku včas, abych tuto zimní krásu zachytila i foťákem.

Naše Kiwi

Kiwi je náš malý-velký kamarád. Stále prozkoumává celý náš byt, neustále nás pozoruje a u všeho musí být. Bohužel nás v březnu nadobro opustila a odešla do "ptačího ráje".

Martínek má 3 měsíce

Je to až k nevíře jak ten čas letí! Toto je známá věc, ale na malých dětech se to nejvíce pozná. Z našeho Martínka je už velký klučík, není to žádné malé miminko. Váží 7,3 kg a měří 65 cm. Krásně se usmívá, začíná broukat a taky si občas "zaběhá", tj. kope nožičkama na všechny strany a při tom si pomáhá ručičkama, no úplný běžec-maratonec. Foto ZDE .


Zasněženo

Kiwi a my

Martínek

 


bartod © 2008 Na počátek stránky    |     Hlavní stránka