Fotogalerie
(kliknutím na text pod obrázkem se otevoe fotogalerie)

Rok 2009

Poslední fotografie roku


 

Pozimní fotografie

 

Martínkovy narozeniny - S Martínkem v poírodi (srpen-záoí)  -Mokrohorská zahrada


 Narozeniny

V poírodi

Zahrada

 

Martínek 6-8misíení - dovolená v Cikháji - letní vycházky (Ooešín, poehrada, Vysoeina).


Znovu Martínek

Cikhaj

Ooešín a jiné

Fotografie z jarních vycházek


Lesní motivy

Kvity jara

Z arboreta a jiné

Martínek má 5 misícu - Hrad Veveoí a vypuštiná poehrada -  Nový papoušíeek Švitorka.


Martínkovy pokroky

Hrad Veveoí

Švitorka

Pobyt v Luhaeovicích

Od roku 2002 jezdím každoroeni do Luhaeovic na kurz cvieení s jógou, který pooádá Vladimír Zeman. Vždy je to nádherni strávený týden. Tenkrát jsem ješti mila dostatek sil, tak kromi cvieení jsem hodni chodila do okolí na procházky, fotky jsou ješti z klasického fotaparátu.  Letos nám poeasí moc nepoálo, ale poesto jsem si pobyt  spolu se svými poáteli v pohodi užívala, i trochu fotila, jak na cvieení tak i na procházkách.

Vítání do života

14. boezna Martínek absolvoval svou první spoleeenskou událost, a tou bylo vítání obeánku do života. Slavnost se konala v kapitulní síni v Zábrdovicích, kde bylo soueasni pozváno 10 miminek i se svými rodinami. Martínek to celé zvládl vzorni, akce trvala asi hodinu a poevážni se na ní fotografovalo a natáeelo.


Vítání

Luhaeovice 2002

Luhaeovice 2009

Výstava fotografií

Moje kamarádka Eva H. mni zaoídila v místi, kde bydlí, výstavu mých fotografií. Z poeátku jsem se bránila, protože se nepovažuji za umilce, ale fotografování je mým koníekem. Nakonec jsem souhlasila. Dikuji všem, kteoí mi tohle umožnili. Doufám, že jsme poispila k oživení všedních dnu tich, kteoí shlédli mé fotografie. Bylo milé slyšet chválu i z úst odborníku uminí, napo. od p. K. aj.


 

Výstava

 

Zimní krajinou

Letošní rok dopoeje i Broákum trochu té snihové nadílky. Podaoilo se mi vyrazit na procházku veas, abych tuto zimní krásu zachytila i foákem.

Naše Kiwi

Kiwi je náš malý-velký kamarád. Stále prozkoumává celý náš byt, neustále nás pozoruje a u všeho musí být. Bohužel nás v boeznu nadobro opustila a odešla do "ptaeího ráje".

Martínek má 3 misíce

Je to až k nevíoe jak ten eas letí! Toto je známá vic, ale na malých ditech se to nejvíce pozná. Z našeho Martínka je už velký klueík, není to žádné malé miminko. Váží 7,3 kg a mioí 65 cm. Krásni se usmívá, zaeíná broukat a taky si obeas "zabihá", tj. kope nožiekama na všechny strany a poi tom si pomáhá rueiekama, no úplný bižec-maratonec. Foto ZDE .


Zasniženo

Kiwi a my

Martínek

 


bartod C 2008 Na poeátek stránky    |     Hlavní stránka