Vítejte na mých osobních stránkách.
Převážně zde najdete fotogalerii z mých toulek „po vlastech českých“ a fotografie vnuka Martínka a Honzíčka. Taky něco málo o mých dalších zálibách, jako je turistika, jóga nebo tajči.

Aktuality:


Výlet lodí

Každoroční výlet na přehradu, trasa Cyklistická - Osada.
Fotky jsou ZDE .

 

Dovolená Milovy

Začátkem srpna jsme byli s manželem na dovolené na naší oblíbené Vysočině. Tentokrát jsme byli u rybníka Milovy. Počasí bylo až moc horké, takže na vycházky jsme chodili jen krátce, ale přece jenom jsem něco málo nafotila. Fotky jsou -ZDE- .

 

Jarní pobyt na Vyhlídce

V květnu jsem byla na semináři Tajči v hotelu Vyhlídka u Blanska. Kromě intenzivní výuky sestavy byl také čas na procházky a relaxaci. Počasí nám přálo a tak jsem fotila okolí hotelu. Některé fotky najdete ZDE .

Fotografujeme sebe

Na svých vycházkách fotíme se s kamarádkami navzájem, abychom se potěšily našimi krkolomnými pozicemi při lovu nejlepších záběrů. Z letošních vycházek jsou fotky -ZDE-, z loňského roku jen na připomenutí jsou fotky -ZDE- .

Rozkvetlé jaro

Při procházkách v krásné jarní přírodě se snažím zachytit tuto náladu ve fotografiích.Jak se mně to povedlo, můžete sami posoudit - foto -ZDE- .

 

Výstava sukulentů

Navštívila jsem výstavu sukulentů, která probíhala v Lužánkách. Vystavoval Jaroslav Honc z Lovčice. Spojení rostlin s kameny či jinými útvary bylo opravdu zajímavé. Pár obrázků naleznete -ZDE- .

Kuklík 2015

Jako každý rok, tak i letos jsem byla na společném pobytu přátel v penzionu Kukla. Hlavní náplní je cvičení jógy a pobyt venku - na běžkách či pěšky. Tentokrát přálo počasí těm, kteří si chtěli zaběhat na běžkách, i když sněhu nebylo moc. My, co chodíme pěšky jsme si taky bohatě užívaly přírody. Zimní atmosféru přibližují fotografie -ZDE- .


Mariánské údolí

Nejoblíbenější místo našich vycházek je Mariánské údolí. Chodíme sem jednou za měsíc. Shromáždila  jsem fotky za poslední tři roky. Podívejte se -SEM- .

  


        Rok 2014


Co se dělo během roku

 

Při svých vycházkách s kamarádkami jsme se kochali přírodou, její krásou i zvláštnostmi. Během cest jsme taky hodně fotografovaly. Kromě přírody, taky sebe navzájem, jak se zápalem hledáme ty nejlepší fotozáběry. Jak to vypadalo? Podívejte se -SEM- .


Babí léto

Tak nám skončilo "babí léto" a zůstaly jen vzpomínky na tu barevnou krásu. Letos bylo dost krátké a poměrně málo barevné. Přesto jsem pár fotek pořídila. -ZDE-  se podívejte.


Cikháj

Na přelomu září a října jsme byli na dovolené v Cikháji. Byli jsme na známých místech a kochali se tou pěknou přírodou. Některé fotky jsou -ZDE- .


Jihlava

Začátkem srpna jsme se rozjeli a manželem do Jihlavy, jeho rodiště. Pochodili jsme známá místa a nestačili se divit všem těm změnám, které nastaly. Vzpomínali jsme a fotili. Některé fotky jsou -ZDE- .


Tři Studně

  Po dvou letech opět na Třech Studních, tentokrát v létě. Příroda je stále moc pěkná, i když nechodíme na velké vycházky, ale užíváme si to. Jenom na koupání nedošlo (vybrali jsme si ten nejstudenější týden letošního června). Stále se snažím zachytit tu atmosféru na fotografiích, posuďte sami: -ZDE- .


Raubíři

Z mých malých vnoučat se stávají "velcí kluci". Fotit se moc nedají, jen vytáhnu foťák, tak se tváří podle hesla "řekni sýr". Fotky jsou ze začátku roku 2014. Podívejte se SEM.


Jarní přírodou

Jaro je v plném proudu a tak již mám hodně fotek z rozkvetlé přírody. Přispívá k tomu skutečnost, že s kamarádkami hodně fotíme a porovnáváme své fotky, kdo je má lepší atd. Podívejte se SEM .


Výstava v Rájci

V březnu jsem byla s kamarádkami na výstavě kamélii na zámku v Rájci nad Svitavou. Výstava byla velmi pěkná a tak jsem fotila a fotila. Bylo tam sice nedobré osvětlení, ale přesto jsou některé fotky publikovatelné. Podívejte se ZDE .


Luhačovice 2014

Začátkem března jsem byla na týdenním pobytu v Luhačovicích s jógou. Cvičili jsme se Zemanovými, také jsme měli některé procedury, ale hlavně jsem chodila s manželem na procházky - něco málo fotek je ZDE .


Pobyt na Kuklíku 2014

Každoroční pobyt s jógou na Kuklíku letos jsme prožili v opravdové zimě. Bylo to ty jediné tři dny, kdy byla opravdová zima. Žádný vichr nám však nezabránil v procházkách ani ve fotografování. Pár snímků najdete ZDE .


            Rok 2013


Kluci

Opět chci uveřejnit několik fotek svých vnoučat, nestačím se divit, jak rychle rostou. Jsou tady fotky z podzimní přírody, z Martínkových narozenin a také z Vánoc. Posuďte sami - ZDE .


Podzim

Letos se pěkně vyvedlo "babí léto" a já jsem se snažila tu krásu zachytit svým fotoaparátem. Jak se to povedlo můžete posoudit ZDE .


Dovolená v Jihlavě

Letos jsme byli na krátké dovolené u Jihlavy na vrchu Šacberk. Vzpomínal na dětství a fotil můj muž - ZDE .


Letní fotografie

Stále chodíme s kamarádkami na vycházky, převážně jen do blízkého okolí Brna. Vždy se najde něco pěkného k fotografování. Galerii jsme rozdělila na fotky krajiny -ZDE- a na fotky květeny -ZDE- .


Další fotky vnoučat

Pořád se něco děje a tak fotím, abych zachytila ty okamžiky radosti s vnoučaty. Pár snímků je -ZDE- -


Na vláčkách v Olympii

Navštívili jsme dětské nádraží Olympie, neměla jsem foťák, ale pár fotek jsem udělal přes mobil. Byla tam moc pěkná atmosféra, všichni si to náramně užívali - viz -ZDE- .


Klučíci stále rostou

Posbírala jsem pár fotografií pořízených v době od ledna do května roku 2013, jsou -ZDE- .


Konečně jaro!

Po zasněženém aprílu se jaro mohutně přihlásilo a příroda začala velkým tempem rozkvétat. Pár fotografií najdete -ZDE- .


Zimní vycházky

V letošním roce jsme si opravdu dostatečně užili zimy! V lednu začalo sněžit a s přestávkami jsme se sněhu nezbavili až do dubna - viz poslední 4 foto této série, které byly právě foceny 2. dubna! Fotogalerie -ZDE- .


Kuklík a jóga

Můj první delší pobyt v přírodě je jako každý rok výjezd na Vysočinu na Kuklík. Setkání s přáteli, kvalitní cvičení jógy s Evou Hanákovou, perfektní ubytování i strava nepokazilo ani nepodařené zahájení cesty kvůli poruše autobusu. Nakonec jsme byli všichni spokojeni a užívali jsme si pobytu s radostí. Už se těším na další pobyt v příštím roce. Foto -ZDE- .bartod © 2009 Na počátek stránky    |     Hlavní stránka