Vítejte na mých osobních stránkách.
Prevážne zde najdete fotogalerii z mých toulek "po vlastech ceských" a fotografie vnuků Martínka a Honzíka. Taky neco málo o mých dalších zálibách, jako je turistika, jóga nebo tajci.

Vybrané:

Výlet lodí

Každorocní výlet na prehradu, trasa Cyklistická - Osada. Fotky jsou ZDE.

Dovolená Milovy

Zacátkem srpna jsme byli s manželem na dovolené na naší oblíbené Vysocině. Tentokrát jsme byli u rybníka Milovy. Pocasí bylo až moc horké, takže na vycházky jsme chodili jen krátce, ale prece jenom jsem neco málo nafotila. Fotky jsou -ZDE-.

Jarní pobyt na Vyhlídce

V kvetnu jsem byla na seminári Tajci v hotelu Vyhlídka u Blanska. Krome intenzivní výuky sestavy byl také cas na procházky a relaxaci. Pocasí nám prálo a tak jsem fotila okolí hotelu. Nekteré fotky najdete ZDE.

Fotografujeme sebe

Na svých vycházkách fotíme se s kamarádkami navzájem, abychom se potešily našimi krkolomnými pozicemi pri lovu nejlepších záberů. Z letošních vycházek jsou fotky ZDE, z lonského roku jen na pripomenutí jsou fotky ZDE.

Rozkvetlé jaro

Pri procházkách v krásné jarní prírode se snažím zachytit tuto náladu ve fotografiích. Jak se mně to povedlo, můžete sami posoudit - foto ZDE.

Výstava sukulentů

Navštívila jsem výstavu sukulentů, která probíhala v Lužánkách. Vystavoval Jaroslav Honc z Lovcice. Spojení rostlin s kameny ci jinými útvary bylo opravdu zajímavé. Nekolik obrázků je ZDE .

Kuklík 2015

Jako každý rok, tak i letos jsem byla na spolecném pobytu prátel v penzionu Kukla. Hlavní náplní je cvicení jógy a pobyt venku - na bežkách ci pešky. Tentokrát prálo pocasí tem, kterí si chteli zabehat na bežkách, i když snehu nebylo moc. My, co chodíme pešky jsme si také bohate užívaly prírody. Zimní atmosféru približují fotografie ZDE .

Mariánské údolí

Nejoblíbenejší místo našich vycházek je Mariánské údolí. Chodíme sem jednou za mesíc. Shromáždila jsem fotky za poslední tri roky. K videní jsou ZDE.

Co se delo behem roku

Pri svých vycházkách s kamarádkami jsme se kochali prírodou, její krásou i zvláštnostmi. Behem cest jsme taky hodne fotografovaly. Krome prírody, taky sebe navzájem, jak se zápalem hledáme ty nejlepší fotozábery. Jak to vypadalo je k videní ZDE.

Babí léto

Tak nám skoncilo "babí léto" a zůstaly jen vzpomínky na tu barevnou krásu. Letos bylo dost krátké a pomerne málo barevné. Presto jsem pár fotek porídila. ZDE.

Cikháj

Na prelomu zárí a ríjna jsme byli na dovolené v Cikháji. Byli jsme na známých místech a kochali se tou peknou prírodou. Nekteré fotky jsou ZDE.

Jihlava

Zacátkem srpna jsme se rozjeli a manželem do Jihlavy, jeho rodište. Pochodili jsme známá místa a nestacili se divit všem tem zmenám, které nastaly. Vzpomínali jsme a fotili ZDE.

Tri Studne

Po dvou letech opet na Trech Studních, tentokrát v léte. Príroda je stále moc pekná, i když nechodíme na velké vycházky, ale užíváme si to. Jenom na koupání nedošlo (vybrali jsme si ten nejstudenejší týden letošního cervna). Stále se snažím zachytit tu atmosféru na fotografiích ZDE.

Raubíri

Z mých malých vnoucat se stávají "velcí kluci". Fotit se moc nedají, jen vytáhnu foťták, tak se tvárí podle hesla "rekni sýr". Fotky jsou ze zacátku roku 2014 ZDE.

Jarní prírodou

Jaro je v plném proudu a tak již mám hodne obrázku z rozkvetlé prírody. Prispívá k tomu skutecnost, že s kamarádkami hodne fotíme a porovnáváme si své fotky, kdo je má lepší atd. ZDE.


bartod C 2009        |